tel. +48 536 955 555 szkola.liber@wp.pl

Spotkanie online z panem Waldemarem Cichoniem

07.10.2021r. uczniowie klas I-III wzięli udział w spotkaniu online z autorem lektury „Cukierku! Ty łobuzie!”. Pan Waldemar Cichoń podzielił się z uczniami swoją pasją do pisania, opowiadał o kulisach procesu tworzenia książek, przeczytał na wizji jedną z opowieści o...

czytaj dalej

Dzień chłopaka

Dzisiejszy dzień był pełen uśmiechu i radości. Zeróweczka obchodziła Piracki Dzień Chłopaka. W 1a był to dzień pełen niezwykłych, wesołych konkurencji, przecudnej, radosnej atmosfery, dobrych, ciepłych słów. W klasie 1 b także było bardzo wesoło. Było wiele gier i...

czytaj dalej

Dzień Jabłka

Dzisiaj w zeróweczce świętowaliśmy Dzień Jabłka. Dowiedzieliśmy się z czego zbudowany jest ten owoc i jakie przysmaki z niego powstają. Zagraliśmy w klasowe gry oraz spróbowaliśmy różnych gatunków jabłek.To były niezapomniane zajęcia.

czytaj dalej

Jesienne liście

Z okazji pierwszego dnia jesieni uczniowie klasy zerowej tworzyli “Matematyczny szal Pani Jesieni". Klasyfikowały liście według koloru i kształtu, określali z jakiego drzewa mogły one spaść. W grupach układali rytm według kształtu liści. Na końcu każdy samodzielnie...

czytaj dalej

Dzień kropki 2021

Co łączy biedronkę i muchomora?🐞Jaki talent odkryła Vashti? Skąd się wzięło to niezwykłe Święto? Dzisiaj najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. 🙂

czytaj dalej