tel. +48 536 955 555 szkola.liber@wp.pl

Bezpieczne wakacje

Dzisiejszy słoneczny dzień spędziliśmy na plaży miejskiej podczas warsztatów "BEZPIECZNIE SPĘDZAM WAKACJE"🏖 🌞🌞 🌞🌞🌞poznając zasady pierwszej pomocy, utrwalając numery alarmowe i z bliska oglądając pojazdy policyjne, straży miejskiej, straży pożarnej😊Mogliśmy nawet...

czytaj dalej

Dzień na strusiej farmie

Dzisiaj klasy 0- 3 odwiedziły Farmę Strusi w Kniewie. Swoją wycieczkową przygodę dzieci zaczęły od samodzielnego lepienia i dekorowania ciasteczek dla zwierząt. Gdy ciasteczka się piekły mieliśmy okazję przejechać się bryczką konną oraz pobawić się na placu zabaw....

czytaj dalej

Wszystko kwitnie

Wszystko kwitnie- taki temat dziś omawiali uczniowie klasy III. Dali oni upust swojej wyobraźni malując na folii kolorową łąkę. Było wesoło, kolorowo, słonecznie i bardzo kreatywnie.

czytaj dalej

Klasa 1b w bibliotece

Dzisiaj klasa 1 b odwiedziła po raz kolejny Miejską Bibliotekę. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które pokazywała pani bibliotekarka. Na koniec naszego pobytu uczniowie mieli również czas na zabawę w "Małpim...

czytaj dalej