tel. +48 536 955 555 szkola.liber@wp.pl

Projekt czytelniczy klasy drugiej

21 czerwca uczniowie klasy II zaprezentowali swoje projekty czytelnicze. Zadaniem uczniów było przedstawienie kolegom i koleżankom wybranej przez siebie książki na wakacyjny czas. Nie zabrakło pióropuszy, plakatów, mikroskopów, gier, zagadek, krzyżówek i innych...

czytaj dalej

Słońce i cień

Lekcje w terenie to jest to, co lubimy najbardziej! W czerwcowy dzień uczniowie klasy drugiej przypomnieli sobie rady dotyczące ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a także dowiedzieli się jak powstaje cień. Na zajęciach z języka angielskiego...

czytaj dalej

Poznajemy nasze miasto

Klasy 0 - 3 zostały zaproszone przez wychowawców do gry miejskiej. Poznaliśmy najważniejsze miejsca w Gdyni, wysłuchaliśmy legendy o trzech rybkach z Bulwaru Nadmorskiego, wykonaliśmy swoją wersję tej znanej rzeźby. Kolejny cudowny dzień za nami.

czytaj dalej

Warsztaty Bałtyckie

Dzisiaj odbyły się Warsztaty Bałtyckie w klasie 7. Poprowadziła je Pani Małgorzata Żywicka z Gdyńskiego Akwarium. Dziękujemy za zapoznanie nas z życiem w Bałtyku! Już 8 czerwca spotykamy się z Panią w Akwarium na dalszej części zajęć o Bałtyku!

czytaj dalej

Dzień pszczół

20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół, które mają niezwykłe znaczenie dla przyrody. Z tej okazji uczniowie klasy drugiej przygotowali projekty o tych wyjątkowych owadach. Zobaczcie efekty pracy tych pracowitych pszczółek.

czytaj dalej

Dzień Kobiet w klasach O-III

Dzień Kobiet świętowaliśmy w klasach. 🌸 Zerówki miały zabawy tematyczne oraz ćwiczenia związane ze zwierzętami. Klasa pierwsza spędziła aktywnie czas na świeżym powietrzu, gdzie w grupach tworzyła portrety swoich koleżanek na piasku i śniegu. Również klasa druga i...

czytaj dalej