tel. +48 536 955 555 szkola.liber@wp.pl

„Polowanie na książkę”

Polowanie na książkę 2020 bardzo udane! Dzieci z klas 0-3 przyniosły książki, które pożyczyły kolegom i koleżankom na czas ferii. To najlepsza okazja, żeby poznać ulubione pozycje książkowe innych uczniów. Życzymy przyjemnej lektury.

czytaj dalej

Wysyłamy dary na Litwę

Podczas grudniowego „Kiermaszu Świątecznego” , którego celem było zebranie środków na zakup przyborów szkolnych dla dzieci z polskiej szkoły na Litwie,  udało nam się wspólnie uzbierać kwotę:  3 523,50 zł. Za zebrane fundusze zakupiliśmy  farby plakatowe, pędzle,...

czytaj dalej

PLASTYCZNE WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Tuż przed Świętami, 19 grudnia, spotkaliśmy się z dziećmi i ich Rodzicami podczas PLASTYCZNYCH WARSZTATÓW BOŻONARODZENIOWYCH. Za nami wiele twórczej i radosnej pracy podczas wspólnego przygotowywania świątecznych dekoracji. Wesołych Świąt!!!

czytaj dalej

Moc świątecznych bitów

Instrumenty perkusyjne są bardzo ciekawe i zróżnicowane. W trakcie koncertu werble, bębny i talerze wprowadziły młodych słuchaczy w głębię ich brzmienia, a niezwykli młodzi perkusiści wyczarowali zakręcone, świąteczne rytmy. To była wspaniała zabawa w świątecznych...

czytaj dalej

Andrzejki w klasach 0-III

Uczniowie klasy trzeciej zaprosili młodszych kolegów i koleżanki do „Komnaty wróżb”. Przebijanie szpilką serc z imionami dziewcząt i chłopców, „kubki przyszłości”, gra w liczby, a także wróżenie z kart, przepowiednie ukryte w babeczkach i ciastkach to tylko niektóre z...

czytaj dalej