tel. +48 536 955 555 szkola.liber@wp.pl

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W dniach 12-15 grudnia odbył się świateczny kiermasz charytatywny. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: oryginalne ozdoby choinkowe, kartki świąteczne, przepyszne pierniczki oraz drobiazgi pod choinkę. Wszystko zostało wykonane własnoręcznie przez uczniów z naszej...

czytaj dalej

ANDRZEJKI 2021

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zawitali dziś do „Komnaty wróżb”. Przebijanie szpilką serc z imionami dziewcząt i chłopców, „kubki przyszłości”, gra w liczby, a także wróżenie z kart, przepowiednie ukryte w babeczkach i ciastkach to tylko niektóre z całego programu...

czytaj dalej

Dzień Misia

Z okazji Dnia Misia dzieci z zerówki przyniosły do szkoły swoich pluszowych przyjaciół. Przytulanki brały udział w lekcjach z wychowawcą, w zajęciach z wychowania fizycznego i języka angielskiego. To był dzień pełen wrażeń.

czytaj dalej

Nasze ulubione zabawki

Światowy Dzień Misia, może być nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale również do nabywania nowych umiejętności. Tak oto druga klasa pierwszy raz pisała opis. Oczywiście niczego innego, tylko swojej ulubionej zabawki. Zabawa połączona z nauką to jest to, co dzieci...

czytaj dalej

Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W naszej szkole obchodziliśmy go dzisiaj. Mamy nadzieję, że wspomnienia z Dnia Życzliwości będą towarzyszyć wszystkim w pozostałe dni roku....

czytaj dalej

Kocham Bałtyk

Uczennica klasy drugiej - Laura, zdobyła pierwsze miejsce w konkursie pt.: „Kocham Bałtyk”, organizowanym przez Akwarium Morskie w Gdyni. Gratulujemy!🥇 W nagrodę nasza klasa udała się ponownie na warsztaty do Akwarium. Tym razem poznaliśmy dużo cennych informacji o...

czytaj dalej

Dzień Małego Patrioty

Dzisiaj w zerówce odbył się Dzień Małego Patrioty. Dzieci dowiedziały się dlaczego świętujemy Dzień Niepodległości, ile lat Polska była w niewoli i na czym ta niewola polegała. Poznaliśmy symbole narodowe. Na koniec odśpiewaliśmy patriotyczną piosenkę. To był bardzo...

czytaj dalej

Warsztaty „Recyklingowa mozaika”

Dnia 4 listopada odbyły się w naszej szkole warsztaty z cyklu „Sprzątanie świata w szkole LIBER” pod hasłem „ Recyklingowa mozaika” w ramach projektu „ Europejska sieć niebieskich szkół”. Warsztaty poprowadziła Aleksandra Stachura- Wędzina oraz uczennice z klasy 7a:...

czytaj dalej